مجموعه Avatar Smart English كه دارنده 52 لوح تقدير از نمايشگاههاي سراسر كشور و طرف قرارداد سازمانها مي باشد، حاصل سالها تلاش موسسه زبان پرتو دانش مي باشد كه در قالب يك بسته آموزشي از سطح مبتدي تا پيشرفته به حضور علاقه مندان به فراگيري زبان انگليسي معرفي مي گردد.

اين نرم افزار تلفيقي از سيستم آموزش حضوري و مجازي با بهره گيري از جديدترين كتاب American English file 2016 مي باشد.

اين نرم افزار يك روش كاملا انعطاف پذير بوده كه 4 مهارت فراگيري زبان انگليسي را فراهم مي سازد.

با اين مجموعه مي توانيد آموزش قدم به قدم از سطح مقدماتي تا پيشرفته در يك دوره علمي 8 ماهه را تجربه كنيد.

اين نرم افزار براي نخستين بار شبيه سازي كامل محيط كلاس در همه بخش ها و مهارت هاي مورد نياز را ايجاد كرده است.

تدريس و پيشرفت درسي به صورت كاملا ترميك، مطابق با به روز ترين متدهاي آموزشي انجام مي شود و اين نرم افزار از تكنولوژي هوشمند سازي محيط برنامه بهره مي برد. Avatar براي نخستين بار، قابليت مكالمه با زبان آموزان هم سطح به منظور تقويت مهارت هاي گفتاري را فراهم كرده است.

دستور دهي شفاهي و مكالمه با نرم افزار به صورت هوشمند انجام مي شود و همچنين اين مجموعه از تكنولوژي آموزشي تحت وب و كلاس مجازي در هر مرحله از برنامه استفاده مي كند.

براي اولين بار امكان مكالمه رو در رو با نرم افزار به مانند يك انسان در اين نرم افزار ايجاد شده است. قابليت هاي ديگري كه در اين مجموعه امكان استفاده از آنها مهيا است، شامل اين موارد است: تعيين سطح دقيق و اجراي برنامه به صورت هوشمند مطابق با سطح زبان آموز و ارائه پلن و روش آموزشي هوشمند بر مبناي سطح دانشجو از مبتدي تا عالي (8 ماه) مي باشد.

شما حتي در ماشين و همچنين با استفاده از موبايل خود نيز مي توانيد از طريق سي دي هاي مكمل صوتي اين نرم افزار آموزش ببينيد. به منظور آموزش لغات كاربردي همراه، مي توانيد از كتاب موجود در اين مجموعه استفاده نماييد.

قابليت هاي ديگر اين نرم افزار عبارتند از: استفاده از تكنولوژي بررسي هوشمند قبولي در هر مرحله و ورود به مرحله بعدي، ضبط و تحليل كليه عملكرد زبان آموز در حين كار با برنامه، رسم نمودار تشخيص گفتار و نمودار پيشرفت مرحله آموزشي، آزمونهاي مختلف درس به درس و آزمونهاي سطح به سطح، استفاده از خدمات مكمل، آموزشي تحت وب و انتخاب هم آموز در محيط تحت وب، امكان استفاده از كلوبهاي آموزشي و شركت در مباحث رفع اشكال، امكان ارسال تمارين نوشتاري زبان آموز و تصحيح آن توسط استاد راهنما، نمايش فيلمهاي آموزشي هم سطح با سطح زبان آموز، امكان شناسايي صوتي زبان آموز و مقايسه لهجه زبان آموز با لهجه اصلي، به روز رساني برنامه از طريق وب، امكان استفاده از تمارين مختلف در برنامه و محيط وب. موسسه زبان پرتو دانش با توليد اين مجموعه‌ در قالب 8 حلقه دي ‌وي ‌دي به همراه كتاب، سعي در طراحي و توليد خودآموزي در قالب يك آموزشگاه مجازي زبان داشته تا بتواند با فضايي مناسب و بهره‌گيري از امكانات نرم ‌افزاري، مجموعه ‌اي مفيد را در اختيار علاقه ‌مندان به يادگيري زبان انگليسي بگذارد.

تست1

[aparat id=”https://www.aparat.com/embed/iL6AT?data[rnddiv]=15299995042095619&data”]

تست 2

[aparat id=”https://www.aparat.com/v/iL6AT”]

تست3

 

 

<div id=”15299997564995548″><script type=”text/JavaScript” src=”https://www.aparat.com/embed/iL6AT?data[rnddiv]=15299997564995548&data[responsive]=yes”></script></div>